Remonty Śląsk - nowoczesny design

Firma remontowa Śląsk a właściwie Remonty Śląsk to pomysł na połączenie pasji, hobby, talentu, wykształcenia w dziedzinie remontowej. Na początku każdy z nas braci pracował osobno. Każdy szkolił się i doskonalił w sztuce remontowej.

Zdobywaliśmy doświadczenie i niezbędne umiejętności do prowadzenia swojej firmy remontowej. Kilka lat temu zrodził się pomysł, aby wspólnie połączyć siły i utworzyć własną firmę remontową. Zaczęliśmy pracę razem i przez jakiś czas pracowaliśmy tylko we dwóch. Jednak z upływem czasu i ze zwiększoną ilością zleceń potrzebowaliśmy większej liczby pracowników, a także współpracy z innymi podmiotami z branży budowlanej. W związku z tym nasza firma zaczęła się rozrastać. U nas każdy pracownik to fachowiec i profesjonalista. Robi to, co potrafi najlepiej, na czym się dobrze zna. 

Firma remontowa “Remonty Śląsk” zajmuje się pracami polegającymi na remontach mieszkań, domów, łazienek. Jako firma skupiamy się również w dużej mierze na pracach związanych z wykańczaniem wnętrz, korzystając przy tym z pomocy profesjonalnego projektanta. Cieszymy się z dobrej współpracy ze sprawdzonym stolarzem, który rzetelnie i terminowo   wykona każdy rodzaj mebli zamówionych przez naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym przedsięwzięciem jest dla każdego remont mieszkania czy domu. W związku z tym wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując Państwu, szeroki zakres prac remontowych. Przeprowadzamy kompleksowe remonty od a do z czyli pod klucz, jak również pojedyncze zlecenia wykończeniowe – niekoniecznie mające na celu całościowy remont. Nasza firma remontowa prężnie działa na terenie Tychów, Katowic, Gliwic, Zabrza, Mikołowa, Sosnowca i wielu innych miejscowości na Śląsku.

 

Remonty Śląsk - salon z wiekimi oknami

Remonty Zabrze

Zapraszamy do oglądania przykładów realizacji remontu mieszkania w Zabrzu.

Jesteśmy gotowi pomóc swoim klientom w wyborze odpowiednich, najlepszych i najbardziej nowoczesnych dla nich rozwiązań. W związku z tym staramy się jeszcze pogłębiać naszą wiedzę i zdobyte wcześniej kwalifikacje uczestnicząc w najnowszych kursach szkoleniach czy warsztatach. W ten sposób zdobywamy nową wiedzę, podwyższamy swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności w jakże rozległej, ciągle rozwijającej się dziedzinie prac budowlanych i remontowych. Profesjonalne podejście i wielokierunkowość działań naszej firmy remontowej sprawia, że możemy sprostać wymaganiom naszych klientów. Ponadto dbając o rozwój naszej firmy jesteśmy przekonani, że końcowe efekty prac na pewno zadowolą wszystkich naszych klientów. W naszej pracy, stosujemy bardzo dobre materiały profesjonalnych marek np. “Atlas”, “Fluger”,Ticurilla”,Caparol” , używamy najnowszych maszyn i nowoczesnych urządzeń ułatwiających nam pracę, a klientom szybsze zakończenie prac remontowych i wytchnienie po remoncie – po prostu ulgę. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi? Sprawdźcie Państwo sami co nas wyróżnia spośród wielu firm remontowych istniejących na rynku. Zobaczcie jakie usługi Wam oferujemy oraz co sądzą klienci o Naszej firmie remontowej.

Szybko, sprawnie profesjonalnie, Panowie odpowiedzieli na wszystkie nurtujące mnie pytania i wykonali swoja prace ekspresowo! Polecam tę firmę remontową.
odAdoZ1991

Polecam w 100%!! Pełen profesjonalizm! 😉 chłopaki na prawdę znają się na robocie!
Szymon Wójcik

 Zakres usług naszej firmy remontowej to m.in: 

 • remonty mieszkań pod klucz 
 • remonty domów pod klucz 
 • remonty budynków użyteczności publicznej  
 • układanie glazury, gresu 
 • remonty łazienek 
 • układanie paneli podłogowych (również winelowych) 
 • szpachlowanie, tynkowanie, szlifowanie, gruntowanie ścian 
 • nakładanie natryskowe gładzi i malowanie agregatem 
 • sufity podwieszane  
 • ściany akustyczne g-k (dźwiękochłonne) 
 • montaż drzwi prace hydrauliczne 
 • prace elektryczne 
 • ocieplanie poddaszy pianą pur i celulozą 
 • współpraca z projektantem wnętrz 
 •  inne usługi remontowo-budowlane (dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta) 

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą remontową i wyboru po prostu nas. Do zobaczenia u Państwa w Waszych mieszkaniach domach i firmach!!!