Malowanie  Hali Gliwice

Przeciągając suwak na zdjęciu można zobaczyć efekt przed i po malowaniu oraz gładziach natryskowych.

Hala malowanie natryskowe 5

Na rynku prac remontowych nasza firma remontowa “Remonty Śląsk” działa już od dłuższego czasu. Staramy się, aby solidnie i terminowo wykonywać zlecone nam przez klientów malowanie hali. Tym razem trafił nam się klient potrzebujący firmy do prac remontowych na wielkiej powierzchni, czyli do hali przemysłowej. W szczególności chodziło o pomalowanie ścian i sufitów i naprawę ubytków.  Lubimy wyzwania, więc podjęliśmy się tego zadania ponieważ malowanie dużych hal zazwyczaj wiąże się z malowaniem natryskowym, które znajduje się w naszej ofercie. 

Zależnie od rodzaju pokrycia hali, do malowania nasza firma stosuje szereg nowoczesnych środków: farby do stali surowej, ocynkowanej, jedno lub dwuskładnikowe, a także te pozwalające na strukturalne, dekoracyjne wykończenie malowanej powierzchni. 

   Prace rozpoczęliśmy od dokładnego zabezpieczenia powierzchni okien, podłóg i oświetlenia, korzystając z wysokiej jakości materiałów zabezpieczających: folii i taśm. Po solidnym zabezpieczeniu zabraliśmy się za gruntowanie ścian i sufitów środkiem gruntującym firmy “Atlas” aby wzmocnić podłoże. Uważamy, że stosując do gruntowania produkt bardzo dobrej jakości, prawidłowo zadbaliśmy o jakże ważny etap prac przed właściwym malowaniem (równomierne wysychanie masy, mniejsze wchłanianie wody, lepsza przyczepność gładzi do tynku). Zadbaliśmy także o likwidowanie wszelkich nierówności, dziur i ubytków na ścianach. 

   Z kolei na tak przygotowane powierzchnie nałożyliśmy farbę podkładową i gdy już wyschła zaczęliśmy malowanie właściwą farbą, którą wybrał nasz klient, sugerując farbę tej samej firmy co farba podkładowa i środek do gruntowania. Taki wybór powoduje lepsze efekty wykonanej pracy. Zadbaliśmy o to, aby nasz klient był w pełni zadowolony, co widać na zdjęciach. Malowanie Hali przyniosło pożądany efekt! Prezentuje się okazale. Teraz jest czysta, lśniąca i cieszy oko. Wykonane przez nas prace spowodowały, że ta duża przestrzeń stała się bardziej przyjazna, przestronna, jakby większa, jaśniejsza i zapewne ludzie w niej pracujący będą się tutaj dobrze czuć.  

Wszystkim osobom pracującym na co dzień w tym miejscu życzymy dobrej i bezpiecznej pracy a naszemu klientowi polecamy swoje usługi na zaś!!!!!