Remonty Katowice

Przeciągając suwak na zdjęciu można zobaczyć efekt przed i po remoncie.

Remont Katowice - G/K

Katowice to miasto na Śląsku. To właśnie klient z tego regionu odezwał się do naszej firmy remontowej, ponieważ nam zaufał i zlecił prace w swoim domu. Jesteśmy w tym domu i działamy. 

Nasze prace remontu w katowicach zaczęliśmy jak zwykle od zabezpieczenia powierzchni okien i drzwi, korzystając z wysokiej jakości materiałów zabezpieczających: folii i taśm. Z kolei zajęliśmy się szlifowaniem tynków, aby przygotować ściany pod gładzie.  

   Następny etap prac remontowych – to przygotowanie ścian do nałożenia gładzi. Zaczęliśmy od solidnego zagruntowania środkiem firmy “Flugger”, przygotowując w ten sposób podłoże do pracy z gładzią i farbą. Potem dwa razy nałożyliśmy gotową gładź firmy ”Flugger LSR” na przygotowaną wcześniej powierzchnię. Po jej wyschnięciu zajęliśmy się szlifowaniem, korzystając ze szlifierki “żyrafy” Festool LHS  225 i odpowiedniego odkurzacza Flex  S44. Uzyskaliśmy piękne i gładkie powierzchnie, a zastosowane przez naszą firmę maszyny pozwoliły szlifować praktycznie bezpyłowo co jest dodatkowym atutem, kiedy robimy gładzie w takiej dużej aglomeracji jak Katowice.

   Kolejnym krokiem było sprawdzenie, czy podłoże jest już dobrze przygotowane, więc na wyszlifowaną gładź nałożyliśmy natryskowo farbę podkładową “Flugger”.Po wyschnięciu  podkładu  dwukrotnie pomalowaliśmy ściany farbą marki “Flugger flutex 5”. Efekt naszej pracy z gładzią i farbami uwidoczniony jest na zdjęciach. Piękne i gładkie ściany uzyskaliśmy nie tylko dzięki specjalistycznym sprzętom, ale przede wszystkim dzięki naszym umiejętnościom i zastosowanym przez nas produktom dobrych marek. Polecamy więc Państwu naszą firmę do przeprowadzenia Remontów w Katowicach jak i w innych miastach ościennych.